Köszönöm neked is, a hozzászólásaidat, Sarolta. Örülök, hogy előkerültél : ) Egyébként van egy hasonló című régi magyar film "Ház a sziklák alatt", onnan vettem az ötletet a címhez. A film egy elég kemény dráma, az ötvenes években készült, érdemes megnézni.