betöltés...
hirdetés
Piros figyelmeztetés hőségre

Párban suhanás

12 észlelő kedveli
Szürke gém 2015.06.15

Hozzászólások

2021. november 25. 22:42
😊
2021. november 25. 21:26
Szépek
2021. november 25. 15:56
😄
2021. november 25. 15:01
Szépek! 😊
2021. november 25. 13:02
Szívesen 😊
2021. november 25. 13:01
Köszönöm a választ! Hát igen, az a 150-600-as Tamron már igencsak jó.
2021. november 25. 10:47
És mindenkinek köszönök mindent minden képemnél.
2021. november 25. 10:36
abatitz: köszönöm, a gémes képek még egy Canon EOS 700D -vel készültek. Kb 2 hete váltottam egy Canon EOS 90D -re. Az optika egy Tamron 150-600 G1.
2021. november 25. 10:34
barkats: köszönöm, én is szeretem a tájat, ide születtem.
2021. november 25. 10:08
Szép 😊
Elnézegetném ezt, megnyugtató lehet.
2021. november 25. 10:08
Jaj, de gyönyörű! Nem győzöm csodálni a képeit! Szabad megkérdeznem, milyen géppel, optikával fotózik?
2021. november 25. 10:07
😊
Időkép
Helyzet:
Időkép
Időkép