Igen, hallottam, hogy a Dunántúlon (Zalában és másutt is) egyes helyeken már vízkorlátozás van. Itt-ott a strandok sem nyitnak ki. Hát, ez nem jó, reméljük, jövő héten esik valamicske eső. 😊
Köszönöm szépen. Nálunk sajna semmiféle zivatar nem volt, mindössze pár csepp esett egyin nap kb. két-három percig, ami ugyanennyi idő alatt fel is száradt. Pesten viszont volt zivazar rendesen, de erre az oldalra már nem ért át.