betöltés...
hirdetés
Narancs figyelmeztetés hőségre

Várom az esőt

9 észlelő kedveli
Naphegy, tegnap este.

Hozzászólások

2026. június 26. 0:08
Köszönöm, Gabi! (Sajnos, eső egyelőre nincs.)
2026. június 25. 10:51
Klassz
2026. június 25. 9:03
Igen, hallottam, hogy a Dunántúlon (Zalában és másutt is) egyes helyeken már vízkorlátozás van. Itt-ott a strandok sem nyitnak ki. Hát, ez nem jó, reméljük, jövő héten esik valamicske eső. 😊
2026. június 24. 20:58
*Várhatjuk*Nálunk már víz korlátozás van...
2026. június 24. 15:42
Köszönöm szépen. Nálunk sajna semmiféle zivatar nem volt, mindössze pár csepp esett egyin nap kb. két-három percig, ami ugyanennyi idő alatt fel is száradt. Pesten viszont volt zivazar rendesen, de erre az oldalra már nem ért át.
2026. június 24. 13:41
Mi is! Sajnos hiába!
2026. június 24. 13:09
Csatlakozom!
2026. június 24. 12:30
Klassz!
2026. június 24. 11:57
azt én is, de hiába ☹️
Időkép
Helyzet:
Időkép
Időkép