Nagyon szépen köszönöm!
Évek óta fészkelnek ide, hol több, hol kevesebb sikerrel. Tavaly a 9 fiókából mind a 9 kirepült, idén viszont több elpusztult. Lehet, hogy ezért van ilyen hamar másodköltés. A fészket költés után az MME egyik munkatársa mindig kitakarítja.
Évek óta fészkelnek ide, hol több, hol kevesebb sikerrel. Tavaly a 9 fiókából mind a 9 kirepült, idén viszont több elpusztult. Lehet, hogy ezért van ilyen hamar másodköltés. A fészket költés után az MME egyik munkatársa mindig kitakarítja.