Elviselhetetlenül meleg van. DE! Legalább van aki ünnepélyessé teszi ezt. (is) Én hálásan köszönöm! Nem lesz kevésbé magas a hőmérséklet, de mégis-mégis hűsítően hat rám ez a kedves látvány!!!
Hozzászólás törlése
A hozzászólásod visszaállítására annak törlése után nincs lehetőség. Valóban törölni szeretnéd a hozzászólásodat?